MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Zawody miejskie w unihokeju: chłopcy – I miejsce, dziewczęta – III

28 listopada 2019

W hali sportowej „Czarnieckiego” rozegrane zostały zawody miejskie w unihokeju dziewcząt i chłopców. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły kobiety. Sześć reprezentacji rywalizowało w dwóch grupach. Nasza żeńska drużyna w pierwszym meczu gładko pokonała rówieśniczki z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich 3:0. Niestety, w następnym uległa Zespołowi Szkół Ekonomicznych i Mundurowych 0:1. Tym samym naszym dziewczętom pozostał do rozegrania pojedynek o III miejsce w turnieju, który wygrały 2:0 z Zespołem Szkół Energetycznych i Transportowych. Kolejność końcowa w rywalizacji dziewcząt: 1. IV Liceum Ogólnokształcące, 2. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych, 3. I Liceum Ogólnokształcące.

W kategorii chłopców wystartowało siedem ekip. Nasza zagrała w grupie „B”, pokonując II Liceum Ogólnokształcące 2:0, Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych 2:0 i remisując 1:1 z Zespołem Szkół Technicznych. Takie wyniki dały naszym zawodnikom I miejsce w grupie i prawo gry w finale. Gra o pierwsze miejsce to zacięty pojedynek z Zespołem Szkół Energetycznych i Transportowych. Rywal okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem, dopiero dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie. „Złoty gol” dał wygraną w turnieju naszej drużynie. Kolejność końcowa w rywalizacji chłopców: 1. I Liceum Ogólnokształcące, 2. Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych, 3. IV Liceum Ogólnokształcące.

Drużyna dziewcząt, którą opiekuje się p. prof. Marta Sadowska, wystąpiła w składzie: Aleksandra Brudnowska z kl. III a, Kornelia Goszczyńska z kl. III a,  Aleksandra Kiryk z kl. III d, Katarzyna Kiwińska z kl. III d, Aleksandra Kuźmińska z kl. III d, Aleksandra Lewandowska z kl. I ap, Julia Lewandowska z kl. III d, Wiktoria Nadworska z kl. I ap, Natalia Oszust z kl. II b, Izabela Panasiuk z kl. I ap, Agnieszka Szewczyk z kl. II a, Bogumiła Wójtowicz z kl. I ag, Karolina Wytrykowska z kl. III d, Julia Żółkiewska z kl. II c. Natomiast reprezentację chłopców, przygotowywaną przez p. prof. Tomasza Kociubę, tworzą: Jakub Chlebiuk z kl. III g, Marcin Hałaj z kl. III d, Jakub Jodłowski z kl. III d, Wojciech Kuczyński z kl. III d, Łukasz Kusy z kl. III g, Karol Łubkowski z kl. III d, Jakub Pożarowszczyk z kl. II f, Wojciech Radzicki z kl. III d, Konrad Sobolewski z kl. III g, Łukasz Stocki z kl. III d, Jakub Swoboda z kl. III g, Jakub Zalewa z kl. III g. Gratulujemy!

Fot.: Marta Sadowska

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl