MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

„Czarniecki” ponownie na złotym podium Złotych Szkół NBP!

30 maja 2023

30 maja 2023 r. zapisze się na stałe w historii naszej szkoły jako dzień wielkiego sukcesu. Podczas uroczystej gali w ramach III edycji programu „Złote Szkoły NBP” uzyskaliśmy  informację, że I LO w Chełmie zajęło III miejsce w kategorii „lekcja z ekonomią” oraz ponownie uzyskało tytuł Złotej  Szkoły NBP. W gali  jako reprezentanci naszej szkoły udział wzięli Bartłomiej Przebierowski z klasy II d oraz koordynator projektu – p. Katarzyna Stojecka – nauczycielka matematyki.

III edycja programu odbyła się pod hasłem: „Poznajemy bank centralny”. Jest to tym większy sukces, że do rywalizacji zgłosiło się aż 406 szkół, które przygotowały rekordową liczbę 6337 lekcji z ekonomią, debat szkolnych i warsztatów uczniowskich z udziałem 173 530 uczestników. 311 szkół dotarło do finału, by ubiegać się o tytuł „Złotej Szkoły NBP” i nagrody finansowe. 126 szkół z tego grona wyróżniono nagrodami pieniężnymi. Naszej szkole udało się wywalczyć nagrodę w wysokości 6000 złotych.

Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w realizacji tego projektu – zarówno Drużynie Ambasadorów Ekonomicznych, wszystkim uczniom zaangażowanym w realizację zadań, koordynatorkom – p. Teresie Kurzępie i p. Katarzynie Stojeckiej oraz instytucjom, które wspierały nasz projekt.  Gratulujemy!

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl