MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Czarniecczycy w Domu Pomocy Społecznej w Nowinach

13 grudnia 2019

Reprezentacja Samorządu Uczniowskiego w składzie: Jakub Dąbrowski z kl. I fg, Magdalena Drzazga z kl. II f, Katarzyna Dżaman z kl. II f, Paulina Franaszczuk z kl. II f, Zuzanna Głaz z kl. II f, Oliwia Holuk z kl. II d, Paweł Kłodnicki z kl. II f, Julia Monastyrska z kl. I dg, Julia Mudy z kl. I dg, Roksana Paralusz z kl. II b, Dobrosława Petruk z kl. I dg, Paweł Wiącek z kl. II f, Patrycja Wilgos z kl. I eg i Aleksandra Wołoszkiewicz z kl. I bg, pod opieką p. prof. Marzeny Postój, udała się do Domu Pomocy Społecznej w Nowinach. Celem tego wyjazdu było miłe spędzenie czasu z seniorami – pensjonariuszami; po prostu spełnienie dobrego uczynku.

Wszystkim bardzo podobało się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitary, basu, akordeonu i pianina. Po zakończonym koncercie nasi uczestnicy wyjazdu udali się na terapię zajęciową i wspólnie z mieszkańcami przygotowali stroiki i ozdoby świąteczne. W tym samym czasie grupa naszych uczniów wręczała kartki i składała najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również najmniejszy mieszkaniec Domu – królik o imieniu „Nowinka”. Pobyt w Nowinach zachęcił czarniecczyków do częstszych kontaktów z seniorami w niedalekiej przyszłości.

Fot.: Marzena Postój

 

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl