MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

III miejsce naszych szczypiornistów w zawodach rejonowych

06 marca 2019

6 marca br. nie był szczęśliwym dniem dla naszych szkolnych piłkarzy ręcznych.  W hali MOSiR-u rozegrano dziś zawody piłki ręcznej w ramach Rejonowej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego. III miejsce, które zajęła nasza drużyna, jest oczywiście znakomitym wynikiem, ale sami zawodnicy czują niedosyt. Zwłaszcza w kontekście zwycięstwa w zawodach miejskich. Taki jest jednak sport.

W turnieju wystartowały cztery drużyny: I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku, Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu. W pierwszym meczu pokonaliśmy zespół ze Świdnika. Drugi pojedynek miał bardzo dramatyczny przebieg. Wynik oscylował wokół remisu. Niestety, w samej końcówce lepsi okazali się szczypiorniści z Siedliszcza. Nasi piłkarze ręczni, lekko już zmęczeni fizycznie i psychicznie, ulegli w swoim ostatnim meczu rówieśnikom z II LO w Chełmie.

Drużyna „Czarnieckiego”, którą opiekuje się p. prof. Tomasz Kociuba, wystąpiła w składzie: Marcin Hałaj z kl. II d, Jakub Jodłowski z kl. II d, Marcin Kazaniecki z kl. III c, Michał Kowalczuk z kl. II f, Łukasz Kusy z kl. II g, Amadeusz Miazga z kl.  II d, Maciej Olszak z kl. II f, Łukasz Stocki z kl. II d, Jakub Swoboda z kl. III h oraz Jakub Zalewa z kl. II g.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl