MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Klub Europejski CZAPLA pracuje

22 października 2019

Dzisiaj odbyło się podsumowanie dwu konkursów zorganizowanych przez Klub Europejski „Czapla” z okazji Dnia Języka Angielskiego w naszej szkole.

W konkursie plastycznym na plakat „Mój ranking siedmiu cudów zjednoczonej Europy” dla uczniów klasy I bg nagrody otrzymały: I miejsceOliwia Nitrepska, II miejsceJoanna Kraska i Aleksandra Wołoszkiewicz, III miejsceMartyna Wojciechowska, Amelia Skolasińska, Oliwia Prucnal.

W Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego z okazji Europejskiego Dnia Języków, przeprowadzonym 26 września, nagrody otrzymali: I miejsceMartyna Kowalczyk z kl. III d, Natalia Lewińska z kl. II e, II miejsceAdam Żabiński z kl. III d, Dawid Pełczyński z kl. III f, III miejsceIgor Danieluk z kl. III d.

Podsumowania obu konkursów i wręczenia nagród dokonała p. wicedyrektor Edyta Kowalczuk. Nagrody ufundował Wydział Informacji i Komunikacji Społecznej polskiego przedstawicielstwa Komisji Europejskiej z siedzibą w Warszawie. Konkursy przygotowali opiekunowie Europejskiego Klubu „Czapla” – p. prof. Ewa Betiuk oraz p. prof. Marek Urban.

Fot.: Ewa Betiuk

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl