MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Lekkoatleci rozpoczęli międzyszkolną rywalizację sportową w roku szkolnym 2019/2020

02 października 2019

2 października zapisał się w historii sportu szkolnego jako dzień rywalizacji reprezentacji lekkoatletycznych, które zmagały się o tytuł mistrza Chełma i awans do zawodów rejonowych w Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Były to pierwsze zawody wliczane do klasyfikacji ogólnej w międzyszkolnej rywalizacji sportowej. Ich organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie, a współorganizatorami Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych oraz I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie.

Na zawodach nie mogło zabraknąć także i naszych reprezentantów,  którzy wystąpili w składzie: Kinga Cukrowska z kl. III e, Martyna Fabiańczyk z kl. II d, Martyna Kostecka z kl. II c, Julia Kraczkowska z kl. II b, Katarzyna Magryta z kl. II e, Julia Sapko z kl. III g, Kinga Sienkiewicz z kl. I ap, Katarzyna Szumska z kl. I cg oraz Łukasz Bańka  kl. I cg, Sebastian Blacha z kl. III e, Mateusz Blinowski  z kl. II g, Filip Gębicki z kl. III f, Miłosz Kowalczyk z kl. I ep, Szymon Luchowski z kl. I fg, Mikołaj Oskierko z kl. I ep, Jakub Seniuk z kl. II g, Patryk Stelmaszczuk z kl. III f. Tym razem sztafeta dziewcząt 8 x 800 m wywalczyła wysokie II miejsce i awansowała do zawodów rejonowych. Reprezentacja chłopców 8 x 1000 m bieg ukończyła i mimo morderczego wysiłku uplasowała się na IV miejscu. Opiekunkami reprezentacji czarniecczyków były p. prof. Monika Klimkowska i p. prof. Aneta Wdowiak.

Dziękujemy za udział w zawodach! Już jutro szykujemy się do kolejnego startu. Przed nami bowiem rywalizacja w szkolnej lidze lekkoatletycznej.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl