MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Nasi uczniowie wśród laureatów wojewódzkich konkursów przyrodniczych

03 czerwca 2022

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetii odbyło się  uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przyrodniczych organizowanych przez doradców metodycznych Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli dla uczniów szkół województwa lubelskiego w roku szkolnym 2021/2022. Niezależne komisje wyłoniły zwycięzców i wśród nich nasi uczniowie stanęli kilkakrotnie na podium.

W II Wojewódzkim Konkursie „Lapbook jako kreatywna prezentacja wiedzy z przedmiotów przyrodniczych” z chemii I miejsce zajęła Weronika Wanarska z klasy III c, wyróżnienie otrzymał Jakub Świadysz z kl. I c, z biologii II miejsce przypadło Cyprianowi Rudzkiemu z kl. II a. W II Wojewódzkim Konkursie Fotograficzno – Przyrodniczym „Zjawiska Przyrodnicze” laureatką II miejsca została Klaudia Kusz, wyróżniono zaś Zuzannę Michałowską i Zuzannę Szostak z kl. III a, a także Mikołaja Soję z kl. II a. W I Wojewódzkim Konkursie Na Najciekawszy Filmik „Doświadczenia Przyrodnicze” III miejsce zajął Mikołaj Soja z kl. II a. Opiekunami merytorycznymi uczniów były p. Anna Jonak – nauczycielka biologii – i p. Aneta Kamola – Wróbel – nauczycielka chemii.

Uroczystość wręczenia nagród konkursowych uświetnili występami tanecznymi i wokalnymi nasi uczniowie – Karolina Staszak z kl. II a, Jan Hubert z kl. II e, Izabela Lenart z kl. II a.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl