MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Obroniony tytuł wicemistrza województwa w unihokeju!

07 grudnia 2022

7 grudnia po raz kolejny okazał się szczęśliwy dla męskiej reprezentacji naszej szkoły w unihokeju. Podobnie jak w roku ubiegłym nasi zawodnicy wywalczyli srebrne medale w tej dyscyplinie mimo większej liczby uczestniczących drużyn. Do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie przybyło siedem reprezentacji męskich, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespół zagrał w grupie „A”. W pierwszym pojedynku spotkaliśmy się z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu, ale wynik 0:0 nie był dla nas satysfakcjonujący. W drugim meczu pokonaliśmy Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie 3:0. W ostatnim pojedynku grupowym wygraliśmy 2:0 z I Liceum Ogólnokształcącym w Hrubieszowie. Powyższe wyniki dały nam pierwsze miejsce w grupie i prawo gry w wielkim finale. Tam, niestety, musieliśmy uznać wyższość hokeistów z Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie, przegrywając mecz w stosunku 0:2.

A oto klasyfikacja końcowa: 1. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie, 2. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie, 3. I Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie, 4. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.

Nasza reprezentacja, którą opiekuje się p. Tomasz Kociuba, wystąpiła w składzie: Bartosz Domińczuk (kl. IV e), Karol Kraluk (III d), Kacper Krasnowski (IV e), Krystian Martyniak (IV e), Jakub Mikucki (IV e), Jakub Piszcz (II d), Piotr Wieliczko (III d), Mateusz Woś (III d), Marek Wysokiński (II c).

Gratulujemy!

Fot.: Tomasz Kociuba

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl