MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe z udziałem czarniecczyków

25 marca 2019

Po raz kolejny na przyszkolnych terenach I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie zebrały się lekkoatletyczne reprezentacje dziewcząt oraz chłopców, które rywalizowały indywidualnie i drużynowo w biegach przełajowych.

Lekkoatletki z I LO wystąpiły w składzie: Kinga Cukrowska z kl. II e, Martyna Fabiańczyk z kl. I d, Julia Kraczkowska z kl. I b, Katarzyna Magryta z kl. I e, Zuzanna Parada z kl. I c, Daria Przymirska z kl. I b, Martyna Rostecka z kl. I c, Julia Sapko z kl. II g. Dziewczęta zajęły II miejsce zarówno w klasyfikacji Miejskiej jak i Rejonowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych. Ponadto Julia Sapko w klasyfikacji indywidualnej wywalczyła II miejsce. Tym samym nasza szkolna reprezentacja LA dziewcząt awansowała na mistrzostwa województwa w biegach przełajowych.

Chłopcy natomiast zaprezentowali się w składzie: Mateusz Blinowski z kl. I g, Filip Gębicki z kl. II f, Filip Kaczmarski z kl. I g, Mateusz Łuszczyk z kl. I g, Patryk Stelmaszczuk z kl. II f, Piotr Wieczorek z kl. III h. Chłopcy w ramach Miejskiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych zakończyli zawody na IV miejscu.

Opiekunkami szkolnych reprezentacji były: p. prof. Monika Klimkowska (dziewczęta) i p. prof. Aneta Wdowiak (chłopcy).

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl