WCAG

Aktualności

Rejonowe drużynowe i indywidualne biegi przełajowe

05 kwietnia 2024

Szkolne reprezentacje lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców uczestniczyły w rywalizacji biegowej uczniów szkół średnich w rejonowych drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. Zawody zorganizował na terenie Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie.

Mistrzem rejonu w rywalizacji indywidualnej został Jakub Gębicki z kl. III c, awansując do etapu wojewódzkiego. Drużyna chłopców, pokonując dystans 1500 m, ukończyła zawody na III miejscu – dała się pokonać reprezentacjom Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie. Drużyna dziewcząt, walcząc na dystansie 1000 m, również zajęła III miejsce, ulegając reprezentantkom Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie i II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie.

Nasze reprezentacje lekkoatletyczne, których opiekunką jest p. Aneta Wdowiak, wystąpiły w składzie: Laura Deszczka (kl. I c),  Aleksandra Grzesiuk (III d), Weronika Kulawczuk (I b), Zuzanna Łubkowska (III d), Martyna Stocka (I a), Zuzanna Tołyż (I c), Patrycja Wojewoda (II a), Natalia Wyrostek (II c) oraz Norbert Dec (II d), Adam Dzialeski (II d), Jakub Gębicki (III c), Krzysztof Gromadzki (I e), Wiktor Ostrowski (I d), Jakub Pankiewicz (I d), Jakub Piróg (I d), Szymon Sławiński (III a), Mikołaj Smażyło (I c).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny start na etapie województwa!