MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Sukces piłkarzy ręcznych

25 lutego 2019

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy reprezentujący naszą szkołę w Miejskiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców. Po emocjonujących, pełnych napięcia meczach okazali się najlepsi spośród ośmiu szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano w Hali MOSiR-u.

W fazie grupowej nasi zawodnicy po nerwowym spotkaniu pokonali Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych 2:1, spokojnie zwyciężyli z IV Liceum Ogólnokształcącym 4:2 i gładko pokonali Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich 5:0. W grupie finałowej w pierwszej kolejności przyszło nam się zmierzyć z bardzo silną ekipą Zespołu Szkól Technicznych. Nasi zawodnicy doskonale rozpoczęli ten mecz, udało nam się zdobyć nieznaczną przewagę bramkową, którą utrzymaliśmy do końca, zwyciężając 5:3. W ostatnim meczu turnieju walczyliśmy z drużyną II Liceum Ogólnokształcącego. Mecz ten decydował o zwycięstwie w całych zawodach. Przy wyniku oscylującym wokół remisu w ostatecznym rozrachunku okazaliśmy się lepsi i zwyciężyliśmy 7:6, co dało nam I miejsce w zawodach.

Drużyna „Czarnieckiego”, którą opiekuje się p. prof. Tomasz Kociuba, wystąpiła w składzie: Marcin Hałaj z kl. II d, Jakub Jodłowski z kl. II d, Marcin Kazaniecki z kl. III c, Beniamin Korchut z kl. II d, Łukasz Kusy z kl. II g, Karol Łubkowski z kl. II d, Amadeusz Miazga z kl. II d, Patryk Nowosad z kl. III e, Maciej Olszak z kl. II f, Łukasz Stocki z kl. II d, Jakub Swoboda z kl. III h oraz Jakub Zalewa z kl. II g.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl