MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

VI Szkolny Konkurs na Rzeźbę Czapli rozstrzygnięty

30 marca 2023

Zwyciężczynią VI Szkolnego Konkursu na Rzeźbę Czapli została Magda Sobolewska. II miejsce zajęły ex-aequo Lena Michałowska, Maja Nawojczyk i Zuzanna Stachel. III miejsce przyznano Amelii Kaszczuk. Wszystkie laureatki uczą się w kl. I a.

Na konkurs wpłynęło 29 prac. Do finału zakwalifikowano 10 rzeźb czapli. 30 marca 2023 roku jury w składzie: przewodnicząca p. dyrektor Halina Smyk, członkowie: p. Teresa Kurzępa, p. Katarzyna Dobrakowska, p. Hanna Jarosz, Aleksandra Górecka z kl. II a (laureatka V edycji konkursu) oceniło prace i przyznało nagrody najlepszym. Komisja, powołana przez organizatora, wzięła pod uwagę następujące kryteria: prezentacja tematu w sposób interesujący i przyciągający uwagę, oryginalne ujęcie tematu, wartość artystyczna i pomysł na zaprezentowanie rzeźby, estetyka i efekt wizualny pracy.

Laureaci zostaną nagrodzeni 27 kwietnia br. w trakcie uroczystości Dnia Patrona. Fundatorem nagród jest Rada Rodziców w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i zmysłu artystycznego.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl