MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Wakacje czas zacząć!

21 czerwca 2024

Na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 w bazylice pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny odprawiona została msza św. w intencji młodzieży uczącej się i nauczycieli.

O godzinie 9.00 uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2023/2024. Pani dyrektor Halina Smyk podziękowała młodzieży oraz nauczycielom za sukcesy w nauce i pracy, życząc wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku. W imieniu Rady Rodziców swoje życzenia społeczności uczniowskiej przekazała p. Ewa Opitz – Guz, po której głos zabrała Antonina Wójtowicz – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Pani wicedyrektor Agata Brzozowska odczytała okolicznościowy list Prezydenta Miasta Chełm – p. Jakuba Banaszka. W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie i osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze p. Hannie Jarosz, która zdecydowała się zakończyć pracę w „Czarnieckim”, a następnie wręczyła najlepszym w poszczególnych klasach uczniom świadectwa z czerwonym paskiem. Uroczystość stała się też pretekstem do nagrodzenia najbardziej aktywnych w bieżącym roku szkolnym członków Samorządu Uczniowskiego: Alicji Fedorowicz, Magdaleny Kozorys, Kornelii Dąbrowskiej, Franciszka Gałana, Kacpra Prusa, Pawła Niemca, Kamila Miechowicza, Seweryna Szarpaka, Miłosza Lipczuka. Po zakończeniu części oficjalnej młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowali: Alicja Fedorowicz, Magdalena Kozorys, Kamil Miechowicz, Paweł Niemiec, Seweryn Szarpak, Antonina Wójtowicz pod kierunkiem p. Honoraty Zakrzewskiej. Pocztem Sztandarowym opiekował się p. Tomasz Kociuba.

Fot.: Marzena Postój, Anna Sadlak

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl