MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Aktualności

Wojewódzka licealiada w piłce ręcznej chłopców

24 marca 2022

Przygoda z Wojewódzkim Finałem Licealiady w piłce ręcznej chłopców rozpoczęła się 24 stycznia 2022 r. w Miejskiej Hali MOSiR w Chełmie. W zawodach na szczeblu miejskim szczypiorniści naszej szkoły okazali się najlepsi. Zwyciężyli 9:6  z II Liceum Ogólnokształcącym oraz 8:6 z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Mundurowych. Takie wyniki dały nam pewny awans do zawodów rejonowych, które zostały rozegrane 11 marca w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. W zawodach tych wystartowały tylko dwa zespoły – I LO w Chełmie i ZSEiM w Chełm. Znów okazaliśmy się drużyną lepszą, pojedynek był jednak bardzo wyrównany i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ostatecznie zwyciężyliśmy 7:5 i uzyskaliśmy awans do zawodów wojewódzkich.

24 marca nasza drużyna piłkarzy ręcznych uczestniczyła w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców, która odbyła się w Puławach. Zagraliśmy kolejno z II LO w Lublinie i Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Zamościu. Niestety obydwa spotkania zakończyły się dla nas porażkami i ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na miejscach V-VI.

Skład reprezentacji I LO: Jakub Baran (z kl. III bp), Michał Bas (III eg), Paweł Buczak (III eg), Michał Chaciuk (III cg), Adrian Dziewa (III eg), Jakub Gorec (III cg), Norbert Hurko (III cg), Łukasz Kołaczkowski (III cg), Filip Langiewicz (III eg), Krystian Martyniak (III ep), Mikołaj Okoń (III dg), Jakub Sawicki (III dg), Mateusz Woś (II d). Opiekunem drużyny był p. Tomasz Kociuba.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lochelm.pl
e-mail: liceum@1lochelm.pl