Aktualności
Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe
22 maja 2018
22 maja gościliśmy w Tomaszowie Lubelskim, gdzie na dystansie 2000 m nasza szkolna reprezentacja lekkoatletyczna dziewcząt uczestniczyła w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych.
Skład drużyny I LO: Kinga Cukrowska z kl. I e, Natalia Królikowska z kl. I b, Dominika Mazurek z kl. II c, Klaudia Pawlik z kl. I d, Justyna Strycharczuk z kl. II a, Aleksandra Ziętko z kl. I c. Dziewczęta uplasowały się na X miejscu, a opiekunem naszej reprezentacji była p. prof. Monika Klimkowska.
Dziękujemy za udział w zawodach!
WCAG


