Aktualności
Zawody miejskie w unihokeju dziewcząt i chłopców
01 grudnia 2025
W sali gimnastycznej „Czarnieckiego” rozegrane zostały zawody miejskie w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się sześć reprezentacji w kategorii dziewcząt i sześć ekip w kategorii chłopców, więc rozgrywki odbyły się systemem grupowym. Ostatecznie dziewczęta i chłopcy zajęli V miejsca.
Drużyna dziewcząt, którą opiekowała się p. Aneta Wdowiak, wystąpiła w składzie: Aleksandra Antoniak (kl. IV c), Martyna Bartkowicz (III d), Wiktoria Jeleń (I b), Karolina Lew (I b), Natalia Mydlak (I d), Julia Rados (IV c), Agata Radzicka (IV c), Nicola Skrzypczak (III d), Wiktoria Walczuk (I d), Anna Wierzchoń (IV b), Emilia Weremczuk (I b), Liliana Zarek (III d). Natomiast reprezentację chłopców, przygotowywaną przez p. Tomasza Kociubę, tworzą: Norbert Dec (IV d), Adam Dzialeski (IV d), Krystian Kilian (IV b), Kacper Luchowski (IV d), Kacper Ogrodnik (I a), Wiktor Ostrowski (III d), Dawid Piędzia (IV b), Jakub Szymański (IV d), Jakub Wróbel (III d), Juliusz Zalewski (II b).
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
Fot.: Nicola Skrzypczak

WCAG