MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

OGŁOSZENIA

Informujemy, że zgodnie z wydanym 21 listopada 2022 roku Zarządzeniem nr 20/2022/2023 Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie 13 grudnia jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Uczniowie klas czwartych przystąpią w tym dniu do próbnych egzaminów maturalnych z języka obcego na poziomie podstawowym: angielskiego (w godz. 9.00 – 11.00), hiszpańskiego i niemieckiego (14.00 – 16.00).


Drodzy Uczniowie! Bibliotekarze i nauczyciele języków obcych serdecznie zapraszają Was do udziału w organizowanym przez siebie konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna” [ZOBACZ REGULAMIN]. Jego celem jest spopularyzowanie tradycji i zwyczajów świątecznych oraz propagowanie nauki i znajomości języków obcych wśród młodzieży. Konkurs trwa od 6 grudnia do 16 grudnia 2022 r. Fundatorem nagród jest Rada Rodziców w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.


Informujemy, że 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.


BEZPŁATNE WEJŚCIE NA PŁYWALNIĘ DLA UCZNIÓW I LO – wtorek godz. 15.00, środa godz. 19.00, czwartek godz. 15.00 (za okazaniem legitymacji).

ZAPRASZAMY !


Drodzy Uczniowie! Bibliotekarze serdecznie zapraszają Was do udziału w organizowanym przez siebie konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Jego celem jest spopularyzowanie tradycji i zwyczajów świątecznych wśród młodzieży. Konkurs trwa od 26 listopada do 15 grudnia 2021 r. Fundatorem nagród jest Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.


Informujemy, że zgodnie z wydanym 8 września 2021 roku Zarządzeniem nr 9/2021/2022 Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Biblioteka czynna w godzinach 8.00 – 15.30.
Zachęcamy do wypożyczeń! Informujemy, że istnieje możliwość wyszukania potrzebnej lektury na stronach:
https://liblink.pl/JPljVBKzlK
https://liblink.pl/QI9549X8Iz

Drodzy Uczniowie!

Obecna trudna sytuacja związana z epidemią wirusa SARS-CoV-2 , który wywołuje chorobę COVID-19, wiąże się z różnego rodzaju trudnościami, może wywoływać uczucia strachu, lęku, niepewności. Jest to naturalna reakcja wszystkich na otaczającą nas rzeczywistość. Szybki rozwój epidemii w Polsce budzi silne emocje. Pamiętajmy jednak, że jest to stan przejściowy, który minie, i wszystko wróci do normy. Jeśli niepokoi Was własna kondycja psychiczna lub pojawiły się inne problemy związane z przeżywaniem czasu niepewności i przymusowej izolacji, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Iwona Janeczek – iwonajaneczek@1lo.chelm.pl

Małgorzata Żebrowska – Zając – malgorzatazebrowskazajac@1lo.chelm.pl


Pedagog i psycholog są do dyspozycji uczniów, rodziców i opiekunów od poniedziałku do piątku w godzinach swojej pracy pod numerem telefonu 82 565 38 84 oraz on-line za pośrednictwem e-dziennika Librus.

Powrót